flaga-pl.jpg
ico_fr.gif
flaga-en.jpg
ico_se.gif
ico_de.gif
ico_ru.gif
Pdf
Drukuj

W okresie 19 lat działalności wykonaliśmy setki projektów internetowych. Przeglądając zasoby Internetu można znaleźć  nasze realizacje wykonywane na terenie Polski oraz Niemiec. Zachęcamy do kontaktu z firmą w celu otrzymania pełnej listy referencyjnej.

Posiadamy listy referencyjne, potwierdzające jakość oraz funkcjonalność realizowanych przez nas projektów. Do zamieszczonych list referencyjnych dołączamy nazwiska osób, które po stronie Zamawiającego realizowały z nami projekty oraz zarządzają portalami. Mogą one z własnego doświadczenia potwierdzić wszystkie informacje zawarte w naszej ofercie.


Poniżej załączamy kilka skróconych wypowiedzi naszych Klientów.

 

..."Projekt strony internetowej [...] został oddany w terminie i funkcjonuje zgodnie z założeniami określonymi w umowie. [...], polecamy usługi firmy CONCEPT Intermedia w zakresie projektowania i wdrażania rozbudowanych portali internetowych."

 

[ Burmistrz Dzielnicy Bemowa m. st. Warszawy ]

 

 

 

..."Realizacja przedsięwzięcia przez firmę CONCEPTIntermedia [...], gwarantuje profesjonalizm, wysoką kulturę i jakość usług oraz terminowość."

 

[ Prezydent Miasta Kielc ]

 

 

 

..."Rekomenduję Państwu współpracę z firmą CONCEPT Intermedia."

 

[ Prezydent Miasta Bydgoszczy ]

 

 

 

..."Z przyjemnością możemy zaświadczyć, iż firma ta jest profesjonalistą w swojej branży."

 

[ Burmistrz Miasta Wąbrzeźna ]

 

 

 

..."Dostarczone narzędzie administrowania portalem pozwala na szybką i prostą aktualizację treści, zdjęć i załączników."

 

[ Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego ]

 

 

 

..."Zaprojektowana strona internetowa spełnia nasze oczekiwania co do estetyki wizualnej i w atrakcyjny sposób przedstawia realizację naszego projektu."

 

[ Prezes Zachodniopomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej ]

Wycena
Specyfikacja
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zaufali nam_