flaga-pl.jpg
ico_fr.gif
flaga-en.jpg
ico_se.gif
ico_de.gif
ico_ru.gif
Pdf
Drukuj

Od 19 Lat!

 

Miło mi poinformować, iż rozpoczęliśmy kolejny już 19 rok działalności naszej firmy CONCEPT Intermedia. Dlaczego od tak wielu lat jesteśmy nieustannie w czołówce projektowania stron dla urzędów i instytucji turystycznych?

 

Pierwszym motorem naszego rozwoju jest grupa ludzi tworzących naszą firmę. Skupiamy ludzi naprawdę zaangażowanych, często pasjonatów, zapalonych by rozwijać się wszechstronnie i pomagać Państwu w realizacji Waszych zadań.

 

Drugim motorem naszego rozwoju jesteście Państwo, jako redaktorzy naszych serwisów, którzy pozytywnie oceniacie nasze rozwiązania i czasami „na wiarę” przyjmujecie nasze pomysły. Wsłuchując się w Wasze opinie, dostosowujemy nieustannie nasze usługi do Waszego zapotrzebowania.

 

Jesteśmy wdzięczni za wszystkie polecenia i referencje, bo dzięki nim nie musimy nadmiernie martwić się o reklamę i możemy skupić się na tym, co potrafimy najlepiej - na tworzeniu kolejnych, ciekawych projektów.

 

Niektórym z Państwa wystarczył jeden rzut oka na nasze dotychczasowe strony, żeby stwierdzić, że jest to dokładnie to, czego od dawna szukali. Z innymi wymienialiśmy korespondencję i uzgadnialiśmy szczegóły przez miesiące.

 

Tych z Państwa, którzy jeszcze nie korzystali z naszych usług zapewniam, że warto skorzystać z drobnych niespodzianek, które pozwolą zapoznać się z naszą jakością i może zachęcą do szerszej współpracy.

 

Z moich rozmów i referencji wynika, że cenniejsze od kodu stron jest nasze doświadczenie. Pozwala nam ono sprawnie realizować, skomplikowane projekty. Doświadczenia jakie posiadamy żadna firma nie może nigdzie zakupić. Oddajemy je przy każdej realizacji, a mimo to z dnia na dzień mamy go dla Państwa jeszcze więcej. 

 

Dziękuję za Państwa wybór.

 

Marek Jagodziński

CONCEPT Intermedia Toruń

Wycena
Specyfikacja
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zaufali nam_