flaga-pl.jpg
ico_fr.gif
flaga-en.jpg
ico_se.gif
ico_de.gif
ico_ru.gif
Pdf
Drukuj

W nadchodzącym roku 2018 w Polsce będą odbywać się wybory samorządowe. Warto już teraz podsumować i zaprezentować lokalnej społeczności dorobek inwestycyjny, jaki udało się Państwu zrealizować. Warto też przedstawić nowe plany inwestycyjne na przyszłość. Atrakcyjnym oraz ciekawym sposobem prezentacji dokonań inwestyjnych jest mapa, na której mieszkańcy w łatwy sposób mogą zapoznać się i zlokalizować inwestycje: zrealizowane, trwające lub planowane.

Na takiej mapie można zlokalizować inwestycje, które zostały wykonane w ramach Budżetu Partycypacyjnego. Mieszkańcy mogą przy użyciu mapy zapoznać się z przebiegiem ich realizacji.

Dodatkowo uzupełnieniem opisu każdej inwestycji są galerie zdjęciowe, pozwalające na pełną dokumentację przebiegu prowadzonych prac oraz porównanie zmian, jakie zaszły.

Korzystając z prostych filtrów i wyszukiwarki mieszkańcy mogą przeglądać i wyszukiwać miejsca doinwestowane ze względu na źródła finansowania, terminy realizacji oraz kategorie inwestycyjne, do których należą.

 

Obrazek przedstawiający stronę główną interaktywnej mapy inwestycji

 

 

Interaktywna Mapa Inwestycji Zrealizowanych Urzędu Miasta PrzasnyszZobacz przykład

 

Więcej informacji / dokumentacja Formularz kontaktowy

 

Z wyrazami szacunku

 

Marek Jagodziński

CONCEPT Intermedia

Wycena
Specyfikacja
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zaufali nam_